Rano bieganie albo rolki - na dobry początek dnia. Zastrzyk energii, który daje napęd do działania przez wiele godzin. Zaraz po pracy - mecz ze znajomymi. A może basen albo joga, żeby się trochę wyciszyć? Kiedy się mieszka w dużym mieście, ciągły ruch jest naszym sprzymierzeńcem.

Szybkie tempo, intensywna i pełna wyzwań praca oraz dużo uwagi poświęconej własnym pasjom – coraz większego znaczenia nabiera dzisiaj to, jak godzimy z sobą zaangażowanie w różne sfery życia. Osiągnąć satysfakcjonującą harmonię jest łatwiej, gdy mieszka się we właściwym miejscu – takim, w którym nie tracimy czasu na dojazd do firmy, a po pracy szybko znajdziemy się tam, gdzie można zrobić coś dla siebie i zająć się ulubionym sportem.

Aktywnie od rana

SOLVOPołożony przy ulicy Krynickiej na gdańskim Przymorzu kompleks mieszkaniowy SOLVO – w połowie drogi między nadmorskim Parkiem Regana a kampusem Uniwersytetu Gdańskiego oraz nowoczesnymi ośrodkami biznesowymi – pozwoli mieszkańcom podwójnie wykorzystać czas. Rano zamiast jechać kilkadziesiąt minut do pracy będą mogli wskoczyć na rower albo przeznaczyć tę część dnia na biegowy trening. Bieganie, a może jednak rolki? Trasa wzdłuż plaży w kierunku Brzeźna czy do Sopotu? Takie dylematy na początek dnia to czysta przyjemność.

Energia i przyjaciele

Po porannym treningu tylko prysznic, lekkie śniadanie z kawą na balkonie, windą w dół do samochodu na podziemnym parkingu i w kilka minut już jesteśmy w pełnej gotowości na wszystko, co przyniesie nowy dzień w pracy. Wystarczy parę minut na Facebooku i już są chętni na mecz siatkówki. Zapowiada się energetyczne spotkanie. Pobliskie centrum biznesowe oferuje również miejsca do uprawiania sportu. Na miejscu można też coś zjeść i porozmawiać o planach na wieczór.

Relaksujący finał dnia

Kiedy bardziej od zespołowych emocji wolimy chwilę skupienia na własnym ciele, oddechu i myślach, są jeszcze zajęcia jogi. Wycisk w siłowni, a może kilka długości basenu? Od razu się czuje, jak odpływa całe zmęczenie i wracają nowe siły. Można też spróbować pokonać samego siebie na ściance wspinaczkowej, i to pod samym domem, w Alfa Centrum. Nawet najzagorzalszym miłośnikom aktywnego wypoczynku zdarzają się chwile, kiedy wcale nie mają ochoty się ruszać. Wtedy idealnym finałem dnia będzie kino, po sąsiedzku z SOLVO.