Życie w city

New York, New York!
Ameryka w Twoim domu - cz. 2

Styl nowojorski jest dojrzały, prosty i klarowny, ale nie minimalistyczny. Wymaga wyczucia i umiejętności łączenia z sobą wielu elementów. Stawia na dekoracyjność, ale przy zachowaniu szlachetnego umiaru. Jest taki jak miasto, w którym stykają się z sobą kultury całego świata oraz najnowsze trendy artystyczne.

Więcej
szerokoscx2 dlugoscx2

New York, New York!
Ameryka w Twoim domu - cz. 1

Atmosfera wielkiego miasta, eklektyzm i świetny gust. Miasto opiewane w muzyce i utrwalone w masowej wyobraźni dzięki kulturze filmowej jest silną inspiracją dla osób, które chcą ze smakiem urządzić swoje mieszkanie. Jak wykreować wnętrze w ponadczasowym nowojorskim stylu?

Więcej

Jak wygląda #solvolifestyle?

Jak żyje się w centrum Trójmiasta? Informacje o okolicy, najnowszych wydarzeniach, newsy z inwestycji i wnętrzarskie inspiracje. Śledźcie nasz profil na Facebooku, żeby wczuć się w życie w stylu Solvo.

Więcej

Sport and the CITY

Rano bieganie albo rolki - na dobry początek dnia. Zastrzyk energii, który daje napęd do działania przez wiele godzin. Zaraz po pracy - mecz ze znajomymi. A może basen albo joga, żeby się trochę wyciszyć? Kiedy się mieszka w dużym mieście, ciągły ruch jest naszym sprzymierzeńcem.

Więcej